Wanda

Z Gdynia w sieci

Przybrzeżny statek pasażerski.

Historia

Zwodowany w maju 1928 r. w stoczni Jarrow Palmers Shipbuilding & Iron Co. w Newcastle (Wielka Brytania) dla Żeglugi Polskiej, ukończony w czerwcu 1928 r. Jednostka nazwana (podobnie jak siostrzana Jadwiga) imieniem córki marszałka Józefa Piłsudskiego. Pływała między portami Zatoki Gdańskiej.

Przed wybuchem II wojny światowej statek został zmobilizowany przez Polską Marynarkę Wojenną. We wrześniu 1939 r. – przed opuszczeniem Gdyni – zatopiono go w wejściu do basenu Prezydenta. Podniesiony i naprawiony przez Niemców pływał jako przybrzeżny statek pasażerski Gotenhafen. Po wyzwoleniu został odnaleziony w basenie Prezydenta, podniesiony latem 1947 r. i wyremontowany. Pływał w służbie jako Barbara. Po zakończeniu sezonu 1964 r. wycofany. Planowano ustawienie go w Śląskim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie jako pływającej kawiarni, jednak przetransportowanie tam okazało się niemożliwe. Stanął na Motławie w Gdańsku i do 1971 r. służył jako siedziba Morskiego Klubu Płetwonurków Neptun, potem został złomowany, a jego miejsce zajęła Panna Wodna.

Dane techniczne

Pojemność 278 BRT, 156 NRT; wymiary 42,9 x 7,4 x 2,7 m.; 2 maszyny parowe po 375 KM; prędkość – 12 w.; pasażerowie – do 320 (w rejsach zatokowych); załoga – ok. 12 osób.

autor: Marek Twardowski (2006 r.)